+38 (057) 731-60-92 | +38 (057) 719-18-61

Про компанію

Працюємо впевнено, бо працюємо професійно

Юридична фірма «Глобус» заснована у 1991 році у місті Харкові та є однією з перших та найстаріших юридичних компаній України.

Впродовж трьох десятиліть ми не тільки залишаємося одним із лідерів ринку юридичного консалтингу, але і динамічно розвиваємося, відповідно до вимог часу.

Які якості дозволяють нам зберігати довіру наших клієнтів так довго?

Перш за все, високий професіоналізм та злагоджена робота команди.

Ми звикли до найскладніших справ, працюємо в усіх сферах юридичних послуг, брали та продовжуємо брати участь у формуванні судової практики з найбільш актуальних питань в судах усіх інстанцій.

Ми завжди орієнтуємося на оптимальне для клієнта рішення; знайти та реалізувати його – наша основна мета. Працюємо швидко та водночас виважено, прогнозуємо ситуацію на кілька кроків вперед, щоб забезпечити захист прав клієнта при будь-якому її розвитку.

Ми рухаємося вперед. Не тільки оперативно опановуємо нові юридичні конструкції, але і створюємо їх самі. Пропонуємо нашим клієнтам неординарний підхід до питання та креативні рішення.

Ми будуємо співпрацю з клієнтами на засадах взаємної довіри та суворого дотримання конфіденційності.

Компетентність та ефективність - візитівка юридичної фірми «Глобус».

Ми працюємо впевнено, бо працюємо професійно.

«Глобус» є партнером Всеукраїнського адвокатського об’єднання Асоціації адвокатів України. Наші юристи - члени правління та учасники таких громадських організацій, як «Центр з прав людини в Україні», «Асоціація «Харківський центр третейського судочинства», «Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого», «Всеукраїнська асоціація кримінального права» тощо. Фірма активно підтримує освітні, наукові, культурні, спортивні та благодійні проекти.